Další úspěch golfistky. Na Ladies European Tour v Singapuru byla Spilková čtvrtá

Klára Davidson Spilková skončila na turnaji golfistek Ladies European Tour v Singapuru na děleném čtvrtém místě a vyrovnala svůj nejlepší letošní výsledek. Vyhrála Francouzka Pauline Roussinová, která získala druhý titul na elitním evropském okruhu se skóre 15 ran pod par. Hráčka ASC Dukla zahrála během tří kol o osm úderů více.

Davidson Spilková v závěrečném kole zahrála 69 ran a polepšila si ze sedmého místa. Na stupně vítězů dosáhla se svým družstvem v hodnocení Aramco Team Series. Tým české kapitánky obsadil třetí místo. Osmadvacetiletá olympionička vydělala v Singapuru na prémiích 26 tisíc dolarů (zhruba 590 tisíc korun).

TEXT: ASC Dukla/lan