Slalomářka Tereza Kneblová ve finále Světového poháru v Paříži devátá mezi kanoistkami

Vodní slalomářka Tereza Kneblová obsadila ve finálovém závodě Světového poháru v Paříži mezi kanoistkami 9. místo. Na kanále v Paříži, kde se v příštím roce pojede o olympijské medaile, zvítězila Jessica Foxová z Austrálie.

Kneblová ve finále bohužel nezopakovala bezchybnou jízdu ze semifinále. Na trati udělala tři chyby. Tu první hned po startu, další dvě v brankách č. 15 a 16. Další členka armádního klubu Dukla Tereza Fišerová do bojů o medaile nepostoupila, když inkasovala padesátivteřinovou penalizaci za neprojetí branky č. 9.

V celkovém hodnocení Světového poháru patří Fišerové v kategorii C1 jedenáctá a Kneblové dvanáctá příčka.

Mezi kajakáři skončil Jakub Krejčí na 17. místě, v celkovém hodnocení SP obsadil 9. pozici.

TEXT: ASC Dukla/pk